Po MS v Quadrathlonu v Týně další úspěch v Komárnu

23.07.2018 21:52

Po mistrovství světa ve středním Quadrathlonu, které se jelo koncem června v Týně nad Vltavou byla další zastávka světového poháru quadrathlonistů na Slovensku v Komárně. Tentokrát se závodilo ve sprint quadrathlonu, tedy 750m plavání,dvacet kilometrů na kole,čtyři kilometry na kajaku a 5 kilometrů běhu.V závodě se velmi dařilo českým reprezentantům.V celkovém pořadí mezi muži vyhrál Tomáš Svoboda před Michalem Buckem ze Slovenska a Ferencem Csimou z Maďarska. Mezi ženami zvítězila Magdaléna Koberová před Kristýnou Vejvodovou a Susane Walterovou z Německa. Na stupních vítězů se umístili ještě Tomáš Behún.V kategorii mužů do 23 let obsadil druhé místo. Rovněž tak Leoš Roušavý získal stříbrnou medaili v kategorii mužů nad 40 let. V celkovém pořadí se umístil na čtvrté příčce.