Z Mostu vezeme Mistrovský titul a úspěšný začátek sezóny!

25.04.2016 12:40

Na jedné straně skvělé zázemí, poctivá příprava, mistrovské tituly a úspěšný start do sezóny, na té druhé zima, vítr, vlny a připravení závodníci z ostatních oddílů. I takto můžeme zhodnotit uplynulý víkend, kdy naši závodníci bojovali o mistrovské tituly na mosteckém jezeře Matylda. A že bojovali! Důkazem toho je 6 cenných kovů - 2x zlato, 1x stříbro a 3x bronz a spousta dalších skvělých úspěchů.

V sobotu jsme měli v kapse hned dvě medaile, vítězství ve své veteránské kategorii vybojoval Pavel Klein. Vojta Nováček pak mezi dorostenci bral medaili stříbrnou. Ke třetí nebylo daleko, Honza Dolejší ji vykoupal v obrátce. V neděli si pak mohli Honza s Vojtou užít chuť vítězství, když mezi dorosteneckými deblkanoisty byli ti nejrychlejší a odváží si tak titul Mistři republiky! Ve stejné kategorii ovšem přibyla ještě jedna radost v podobě bronzové medaile, kterou se svým parťákem z Nymburka vybojoval Kuba Janál. Bronzový úspěch slavil také Štěpán Študar, který s parťákem ze Sedlčan bojovali v kategorii žáků. Na závěr, do již bohaté sbírky medailí, přivezli na deblu ještě jednu bronzovou medaili naši zkušení závodníci Jirka Kobera a Pavel Klein

Za zmínku stojí také pár nemedailových pozic. Jakub Janál si v dorostencích dojel pro páté místo. Stejnou příčku si odvezl také Štěpán Študlar v mladší kategorii. Mezi žačkami se neztratila ani Sandra Báčková, která na singlu dojela na 14. místě. Na deblech v kategorii dorostenek přivezla šesté místo Majda Koberová s parťačkou ze Sedlčan. Mezi juniorkami zabodovaly Kačka a Ema Stehlíkovi, které vyjeli 6. příčku na deblu a Maruška Dvořáková, která obsadila 7. místo. Z benjamínků si nejlépe vedli Broňa Malý a Daník Procházka, kteří si z debla odváží skvělé 5. místo.

Všem medailistům a NEJEN jim moc gratulujeme a věříme, že tyto úspěchy naznačují slibnou sezónu.

V neposlední řadě patří velké díky stravovací režii pod vedením Tomáše Vítka a jeho pomocníkům - Gábina Sobíšková, Pavel Chlumecký a Monika a Petr Rohlenů.

naši medailisté :-) více fotek zde

kompletní výsledky zde